Kalendar događanja
prosinca 2023
04
ponedjeljak
-
CIRKUS SMILE - radionica cirkuskih vještina10:00 - 12:00
05
utorak
-
Dječja bolnica Srebrnjak (Zagreb) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Osijek, Klinika za pedijatriju i dječja kirurgija10:00 - 13:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za dječju kirurgiju + Zavod za kardio,pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Klinika za tumore - Dječje bolnice Klaićeva10:30 - 13:30
06
srijeda
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Rijeka Kantrida, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Očna, Dječja kirurgija, Dječja Neurokirurgija, Otoriolaringologija, Dječja Onkologija vani) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Sestre Milosrdnice, Vinogradska (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Opća županijska bolnica Vinkovci, Odjel za pedijatriju10:00 - 12:00
-
Dom za starije osobe Centar Zagreb, objekt Klaićeva (Redovni program)11:00 - 13:00
07
četvrtak
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Split, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za Pedijatriju + Zavod za kardio, pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Dom za starije i nemoćne osobe Osijek10:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Dječja Poliklinika, Dnevna bolnica, Dječja psihijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Klinika za dječje bolesti Zagreb Klaićeva - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dom za starije i nemoćne Split, objekt "Vukovarska" (redovna posjeta)10:00 - 13:00
08
petak
-
LOKALNI EMERGENCY SMILE10:00 - 13:00
-
OB Zadar (redovna posjeta)10:00 - 13:00
11
ponedjeljak
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Zagreb Rebro, Dječja kirurgija08:00 - 12:30
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Zagreb Rebro, Dječja poliklinika i Dnevna bolnica08:00 - 12:30
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Psihijatrijska bolnica za djecu i mladež, Zagreb, Kukuljevićeva10:00 - 12:00
-
Karavan Orkestar - interaktivna glazbena predstava prilagođena djeci s teškoćama u razvoju10:00 - 13:00
-
Dom za starije osobe "Mali Kartec", Otok Krk (Redovni program)10:00 - 13:00
-
KBC Osijek, Zavod za dječju i adolescentnu psihijatriju13:00 - 14:00
-
KBC Sestre Milosrdnice, Vinogradska (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta15:30 - 17:30
-
CIRKUS PACIJENTUS- radionica cirkuskih vještina16:00 - 18:00
12
utorak
-
Karavan Orkestar - interaktivna glazbena predstava prilagođena djeci s teškoćama u razvoju10:00 - 12:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za dječju kirurgiju + Zavod za kardio,pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Dječja bolnica Srebrnjak (Zagreb) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Kirurgija) - redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Osijek, Klinika za pedijatriju i dječja kirurgija10:00 - 13:00
-
Klinika za tumore - Dječje bolnice Klaićeva10:30 - 13:30
13
srijeda
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Rijeka Kantrida, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
Opća županijska bolnica Vinkovci, Odjel za pedijatriju10:00 - 12:00
-
KBC Sestre Milosrdnice, Vinogradska (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Očna, Dječja kirurgija, Dječja Neurokirurgija, Otoriolaringologija, Dječja Onkologija vani) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
14
četvrtak
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Dječja Poliklinika, Dnevna bolnica, Dječja psihijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Nacionalna memorijalna bolnica Vukovar, Odjel Pedijatrije10:00 - 12:00
-
Dom za starije i nemoćne Split, objekt "Zenta" (redovna posjeta)10:00 - 13:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za Pedijatriju + Zavod za hematologiju, onkologiju i kliničku genetiku (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Klinika za dječje bolesti Zagreb Klaićeva - Redovna posjeta10:00 - 13:00
15
petak
-
Klinika za tumore - Odrasli (Redovni program)10:00 - 12:00
-
Dom za starije osobe Kantrida Rijeka - Kuća B (Redovni program)10:00 - 13:00
19
utorak
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za dječju kirurgiju + Zavod za kardio,pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Kirurgija) - redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dječja bolnica Srebrnjak (Zagreb) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
LOKALNI EMERGENCY SMILE10:00 - 12:00
-
KBC Osijek, Klinika za pedijatriju i dječja kirurgija10:00 - 13:00
-
Klinika za tumore - Dječje bolnice Klaićeva10:30 - 13:30
20
srijeda
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Osijek, Pedijatrijska poliklinika08:00 - 13:00
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Rijeka Kantrida, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Očna, Dječja kirurgija, Dječja Neurokirurgija, Otoriolaringologija, Dječja Onkologija vani) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Sestre Milosrdnice, Vinogradska (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dom za starije osobe Kantrida Rijeka - Kuća A (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Nacionalna memorijalna bolnica Vukovar, Odjel Pedijatrije10:00 - 12:00
-
Dom za starije osobe Centar Zagreb, objekt Crnatkova (Redovni program)11:00 - 13:00
-
Dom Medveščak-PRIJE SNOVA- večernja posjeta19:30 - 21:30
-
DDom Kantrida Rijeka PRIJE SNOVA- večernja posjeta19:30 - 21:30
-
Dom Vukovarska Split PRIJE SNOVA- večernja posjeta19:30 - 21:30
21
četvrtak
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Zagreb Rebro, Dječja kirurgija08:00 - 12:30
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Split, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
Program Intenzivan osmijeh, Dječja bolnica Srebrnjak, Dječja kirurgija08:00 - 12:00
-
Dom za starije i nemoćne Split, objekt "Vukovarska" (redovna posjeta)10:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Dječja Poliklinika, Dnevna bolnica, Dječja psihijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za Pedijatriju + Zavod za kardio, pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Klinika za dječje bolesti Zagreb Klaićeva - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Opća bolnica dr. Josip Benčević Slavonski Brod10:00 - 13:00
22
petak
-
Klinika za tumore - Odrasli (Redovni program)10:00 - 12:00
-
Dom za starije osobe Medveščak, Zagreb (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Dom za starije i nemoćne osobe Beli Manastir10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dom za starije osobe "Mali Kartec", Otok Krk (Redovni program)10:00 - 13:00
25
ponedjeljak
-
KBC Split, Firule (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
26
utorak
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za dječju kirurgiju + Zavod za kardio,pulmo, reuma, alergo i imuno (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Dječja bolnica Srebrnjak (Zagreb) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
27
srijeda
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Rijeka Kantrida, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
KBC Sestre Milosrdnice, Vinogradska (odjel: Pedijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Split, Firule (odjel: Kirurgija) - redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Očna, Dječja kirurgija, Dječja Neurokirurgija, Otoriolaringologija, Dječja Onkologija vani) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dom Klaićeva - PRIJE SNOVA - večernja posjeta19:00 - 21:00
28
četvrtak
-
Program Intenzivan osmijeh, KBC Osijek, Dječja kirurgija08:00 - 13:00
-
KBC Rijeka, Kantrida - Klinika za Pedijatriju + Zavod za hematologiju, onkologiju i kliničku genetiku (Redovni program)10:00 - 13:00
-
Dom za starije i nemoćne Split, objekt "Zenta" (redovna posjeta)10:00 - 13:00
-
Klinika za dječje bolesti Zagreb Klaićeva - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
KBC Zagreb, Rebro (odjeli: Dječja Poliklinika, Dnevna bolnica, Dječja psihijatrija) - Redovna posjeta10:00 - 13:00
-
Dom Osijek PRIJE SNOVA- večernja posjeta19:30 - 21:30
29
petak
-
KBC Osijek, Klinika za pedijatriju i dječja kirurgija10:00 - 13:00
Donesimo zajedno radost djeci sada kada im je najpotrebnija!